Заняття з медіаграмотності

2023-06-22

/Files/images/2022rk/ЗМЕНШ..jpg

Наше суспільство кожного дня споживає інформацію з різних джерел. Але деякі люди можуть губитися в цьому інформаційному просторі та не завжди можуть відрізнити правду від фейків. Бібліотека-філія №15 вирішила змінити цю ситуацію та провести заняття з медіа грамотності «Кіт інжир запрошує». Медіаграмотність це те, що допомагає нам навчитися знаходити з маси всілякої інформації тільки потрібну, правдиву та об'єктивну. Юні користувачі бібліотеки мали змогу отримати корисні навички, щоб стати медіаграмотними особистостями. Особливо цікавою для дітей виявилась гра «Критикотики», яка спрямована на підтримку єдиної справді дієвої «зброї» проти інформаційних маніпуляцій та фейків — розвиток критичного мислення, медіаграмотності.