Оберіг для солдата

2023-07-07

/Files/images/2022rk/оберріг – копія.jpg

Наші пращури вірили, що справжні обереги українського народу дарують силу, захищають від зла, допомагають у справах та допомагають мандрівникам щасливо повернутися додому.

У цей складний воєнний час нам, мирному населенню України варто подумати про тих, хто нас захищає, кому такі обереги додадуть наснаги та сили, перенесуть нашу підтримку та непохитну віру у такий довгоочікуваний, омріяний, вистражданий мир.

Тому, 7 липня в бібліотеці-філії 15 відбувся майстер-клас з виготовлення оберегів для захисників українських кордонів «Підтримай солдата». Діти разом з працівниками бібліотеки зробили патріотичні браслети, обереги та малюнки. Нашим безстрашним воїнам так сьогодні необхідна підтримка, тому, на перший погляд, незначущі вироби, зроблені з любов’ю та турботою, найкращими побажаннями та добротою будуть оберігати та надихати наших мужніх воїнів.