Лідер читання

2023-08-10

/Files/images/2022rk/лідер.jpg

Влітку дітлахи відпочивають від школи, але це не означає, що вони не прагнуть здобути нових знань чи корисно провести час у товаристві своїх кмітливих та допитливих ровесників. Бібліотека традиційно готує на три літні місяці програму “Літніх читань”. Тож, наші наймолодші читачі не лише відпочивали та розважалися, а й дізналися багато нового.

Заходи проведені під час « Літніх читань»

- Мистецький фреш «Ми діти України за мир в усьому світі»;

- Мандрівка книголюбів «Перехрестя веселих забав»;

- Літературний аукціон «Драйвуй з книгою в ритмі літа»;

- Онлайн-флешмоб «З Україною в серці, з книгою в руці!»;

- День нової книги «Знайомтесь, я– новинка»;

- Підведення підсумків всеукраїнського конкурсу «Лідер читання».

Всього за літній період було проведено 6 заходів, спрямованих на популяризацію сучасної книги та читання, які відвідали 58 учасників.

10 серпня, підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» під патронатом Національної бібліотеки України для дітей. Найкращим читачем нашої бібліотеки за літній період стала - Буланенко Дар’я, учениця 6-Б класу Гірничої гімназії. Щирі вітання переможниці.