На книжкових сторінках по рідному місту

2023-09-15

/Files/images/2022rk/222222.jpg

15 вересня в бібліотеці-філії №15 відбувся День краєзнавця “На книжкових сторінках по рідному краю”. Протягом дня, бібліотекарі закликали користувачів більше читати, а особливо краєзнавчу літературу, частіше відвідувати бібліотеку, щоб бути ерудованими, знати, на якій землі живемо, і вміти розповісти про свій край.

Кіровоградщина багата талантами. На всю Україну прославляють її наші письменники та поети. Вони живуть серед нас, та, на жаль, ми часто навіть не знаємо їхні імена. Під час заходу бібліотекарі намагалися заповнити цю прогалину і допомогти своїм читачам дізнатися про них та про наше рідне місто. Окрім цього, учасники заходу мали змогу ознайомитися з творами письменників Кіровоградщини, які представлені на виставці “Мій рідний край – життя мого перлина”