День миру

2023-09-21

/Files/images/2022rk/про мир.jpg

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру.

Сьогодні для нашої держави це свято набуло особливого змісту. Тепер ми знаємо точно, що найбільше у світі щастя – це мир, мир у сім’ях, у серцях, у нашій рідній Україні! Велике щастя коли люди живуть дружно та спокійно, працюють, навчаються, коли не лунає «повітряна тривога», а земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

З нагоди Міжнародного дня миру в бібліотеці - філії №15 проведена мистецька година

«Діти України за мир в усьому світі». Під час заходу діти малювали символ миру- голуб з гілочкою оливи , доповнювали прислів’я та розгадували ребуси про мир, записували побажання усім людям світу. Бібліотекарі ознайомили присутніх з виставкою малюнків «Моє майбутнє в мирній Україні» та розповіли про історію святкування. Міжнародний день миру повинен бути днем відмови від насильства та припинення обстрілів в країнах де відбуваються збройні конфлікти. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців.