Перший крок у світ книжок

2023-09-28

/Files/images/2022rk/1313.jpg

Книга мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам історію рідного краю, звичаї, традиції…

І хоча сучасних дітей все більше захоплює Інтернет та гаджети, ми повинні ще з дитинства виховувати у дітей любов до книги, бережне до неї ставлення, розвивати художній смак.

28 вересня в переддень Всеукраїнського дня бібліотек до книгозбірні №15, що на селищі Гірничому завітали вихованці дитячого закладу «Кристалик». Перше знайомство з бібліотекою перетворилось на справжнє свято. Маленькі відвідувачі слухали розповідь бібліотекаря про книги та правила користування бібліотекою, познайомились зі старожитностями, які зібрані в етнографічному куточку. Особливе захоплення викликали книги про морських жителів, світ диких тварин, дитячі яскраві журнали. Діти активно брали участь у вікторинах, іграх та відгадували загадки. Саме бібліотека допомагає залучати дітей до читання книжок.

Всім діткам сподобалась екскурсія про, що свідчили їх посмішки та радісні оченята.