Мужність крізь віки

2023-10-03

/Files/images/2022rk/1345.jpg

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу згідно з Указом Президента України щорічно 14 жовтня, а цього року 1 жовтня відзначається День захисника України.

Свято символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України.

Працівники бібліотеки-філії №15, з нагоди свята підготували годину мужності: «Мужність відвага крізь покоління». Бібліотекарі провели читачів сходинками від першовитоків військового мистецтва захисників України до сучасності. Учасники заходу переглянули відео «День захисників та захисниць України», а також мали можливість ознайомитись з книжковою викладкою.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.