Сторінками улюблених видань

2023-11-28

/Files/images/2022rk/зображення_viber_2023-11-28_11-44-40-189 – копія.jpg

28 листопада в бібліотеці-філії №15 пройшов День періодики «Сторінками улюблених видань». Його метою є залучення читачів до бібліотеки, розкриття фонду періодичних видань та ознайомлення з найбільш популярними журналами та газетами.

Працівники бібліотеки, враховуючи запити користувачів, стараються сформувати підписку періодичних видань на будь-який смак. Газети і журнали несуть читачам оперативну інформацію про все, що відбувається навкруги, висвітлюють найцікавіші події, факти, відомості.

Друковане слово завжди було і залишається невід’ємною частиною нашого життя. Не всі читачі бажають дізнаватися новини з Інтернету, особливо старше покоління, яке більше звикло брати до рук улюблену газету чи цікавий журнал.

Тож, читайте, насолоджуйтесь та відпочивайте разом з періодикою.