Разом до перемоги!

2023-12-05

/Files/images/2022rk/зображення_viber_2023-12-05_10-47-15-822 – копія.jpg

5 грудня Україна та світ відзначає Міжнародний день волонтера. Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник, особистість, яка безкорисливо бере участь у реалізації відповідних громадських ініціатив та починань. Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але саме війна дала поштовх розвитку волонтерства у нашій країні, яке з поодиноких випадків виросло в потужний громадянський рух.

Колектив та користувачі бібліотеки-філії №15 підтримали волонтерський рух. Зібрали та відправили смаколики для наших захисників на Херсонський напрямок. Волонтерську акцію продовжуємо до Різдвяних свят. Всі бажаючі допомогти нашим захисникам, звертайтеся до бібліотеки-філії №15, що на селищі Гірничому.

Разом ми сила. Наближаємо Перемогу разом!