Періодика інформує, навчає, розважає

2024-02-27

/Files/images/2024_rk/зображення_viber_2024-02-27_14-31-51-704.jpg

27 лютого в бібліотеці-філії №15 був проведений день періодики

" Періодика інформує, навчає, розважає ".

День періодики – це своєрідний фестиваль новинок журнального світу. А подивитись, точніше, почитати є що! До нашої бібліотеки надходять чимало періодичних видань для різного віку. Найменші читачі із захопленням подорожували сторінками різних журналів, таких як: "Джміль", "Яблунька", "Смайлик", «Розумашки», «В гостях у Казки», залюбки відгадували кросворди і загадки.

Для дорослого читача бібліотека також має підбірку цікавих газет і журналів, які користуються чималим попитом. Значну частину займають місцеві видання – щотижневі газети «Наше місто», «Працевлаштування»,

«21-канал». Чарівне жіноцтво має змогу провести своє дозвілля з журналами «Люди і долі», «Журнал для жінок», «Жінка». Чоловіки можуть переглянути «Публіка», «Країна». Для тих, хто цікавиться новими тенденціями в господарюванні – журнал «Дім. Сад. Город». А журнал «ЗСЖ» – справжній помічник для тих, хто веде здоровий спосіб життя.

Приходьте і читайте, навчайтесь і розважайтесь!