Ментальне здоров'я.

2024-03-13

/Files/images/2024_rk/зображення_viber_2024-03-13_12-51-13-880 – копія.jpg

Проблема захисту ментального здоров’я надзвичайно загострилася з початком повномасштабної війни. Дбати про своє ментальне (або психічне) здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне, тому що саме психічне здоров’я дозволяє повноцінно жити, реалізувати свій власний потенціал та справлятися із життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати, а також робити внесок у життя своєї спільноти.

Бібліотекарі філії №15 підготували для своїх користувачів інформаційну полицю

« Ментальне здоров’я –це важливо». Яка складається з інформаційного екрану «Ти як?» пам’ятки користувача «Подбай про своє ментальне здоров’я» та картотеки «Скажи чесно, ти як?» Картотека надає інформацію про сайти та телефони в Україні, за якими можна отримати психологічну підтримку. Запрошуємо відвідати нашу бібліотеку та познайомитись з цікавою інформацією.