Мова - душа народу

2018-02-22

/Files/images/novini_2017/DSCN2649.jpg

У кожного народу є його найбільша коштовність — це його мова. Саме в мові народ звеличує і стверджує себе в історії. Українська мова — одна з таких мов, що зберігає не лише мудрість віків, але й розвивається далі завдяки своїм письменникам, поетам, науковцям. 21лютого в бібліотеці-філії № 15 пройшов бібліомарафон « Звучи, рідна мово!». Протягом дня бібліотекарі презентували користувачам виставки: «Читай українське, не пожалкуєш» (абонемент) та «Мова – духовна святиня народу» ( читальна зала). Читачі мали змогу ознайомитись з літературою, яка розкриває красу і велич рідної мови. Підготували інформаційну мозаїку «Читай українською, пиши українською, говори українською»; бібліо-експресс «У пошуках знань: українські словники і довідники», а також вікторину «Суржик по-Кропивницькому». Учні молодших класів загальноосвітньої школи №22, які завітали на засідання клубу «Запитайко», читали вірші , прислів’я та переглянули відео «Легенди про мову».

Кожен учасник бібліомарафону підтверджував думку, що мова не просто засіб людського спілкування, але це й те, що живе в наших серцях і ми повинні не тільки знати, а й збагачувати найцінніше, що є у людини.